Androturk's account

Connexion utilisateur

Developer information

Available for hire: 
Yes

Androturk's applications

Haberci Beşiktaş Haberci Beşiktaş v1.4

Beşiktaşlılara müjde... Tüm Beşiktaş haberlerine Haberci hızıyla ulaşın. Kaynaklar: Fanatik, Fotomaç, Lig TV, Karakartal.com, Google News, Facebook, Fikstür, Sonuçlar. Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin daha fazla Beşiktaşlı'ya ulaşmasına aracı olun.

Haberci Ekonomi Haberci Ekonomi v1.1

Tüm güncel ekonomi haberlerine android hızı ve farkıyla ulaşın. Entegre Gazete ve Haber Kaynakları: Para Garanti, NTVMSNBC, BigPara, IMKB, TRT Ekonomi, Milliyet, Hürriyet, Sabah, Zaman, CnnTurk, Borsa Gündem, Mynet Finans ..(devamı gelecek)

Haberci Fenerbahçe Haberci Fenerbahçe v1.5

Fenerbahçelilere müjde... Tüm Fenerbahçe haberlerine Haberci hızıyla ulaşın. Kaynaklar: Fanatik, Fotomaç, Lig TV, Antu.com, Fenerbahçe.org, Facebook, Google News, Fikstür, Sonuçlar. Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin daha fazla Fenerbahçeli'ye ulaşmasına aracı olun.

Haberci Galatasaray Haberci Galatasaray v1.4

Galatasaraylılara müjde... Tüm Galatasaray haberlerine Haberci hızıyla ulaşın. Kaynaklar: Fanatik, Fotomaç, Lig TV, Google News, Facebook, Fikstür, Sonuçlar, Puan Durumu. Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin daha fazla Galatasaraylı'ya ulaşmasına aracı olun.

Haberci Gündem Haberci Gündem v1.4

Güncel haberlere android hızı ve farkıyla ulaşın. Entegre Gazete ve Haber Kaynakları: Ntvmsnbc, Milliyet, Haberturk, Sabah, Zaman, Hurriyet, Mynet, Internethaber, CnnTurk, Haber7, Fanatik, Fotomaç, Takvim, Radikal, Samanyolu, Cumhuriyet, Star, Vatan, Taraf, Yeni Şafak, Ekolay, Gazeteport, Vakit, Birgün, Posta(...devamı var)

Haberci Teknoloji Haberci Teknoloji v1.0

Tüm güncel teknoloji, mobil ve internet haberlerine android hızı ve farkıyla ulaşın. Entegre Gazete, Blog ve Haber Kaynakları: Chip, Shiftdelete, Webrazzi, CNET Türkiye, Donanım Haber, NTVMSNBC, Milliyet, Hürriyet, Sabah, CnnTurk, Teknoblog, PCNet, TurkInternet, Trandroid, Veteknoloji, Tom's Güncel, Zamazing..(devamı var)

Haberci Trabzonspor Haberci Trabzonspor v1.4

Trabzonsporlulara müjde... Tüm Trabzonspor haberlerine Haberci hızıyla ulaşın. Kaynaklar: Fanatik, Fotomaç, Lig TV, Google News, Haber61, Facebook. Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin daha fazla Trabzonsporlu'ya ulaşmasına aracı olun.

Haberci Yazarlar Haberci Yazarlar v1.1

İsteğiniz üzerine hazırladığımız 'Haberci - Yazarlar' ile en güncel köşe yazısı ve makalelere 'haberci' sadelik ve hızıyla ulaşın. Sevdiğiniz yazarların yazılarını her an ve her yerde takip edin. Entegre Gazete ve Haber Kaynakları: Hürriyet, Milliyet, Zaman, Habertürk, Sabah, Radikal, Vatan, Taraf, Star, Yeni Şafak, Akşam.

Hava Durumu Hava Durumu v1.2

Türkçe ve Türkiye için geliştirdiğimiz anlık ve günlük hava durumu bilgilerine en kolay, sade ve pratik şekilde ulaşmanızı amaçlayan hava durumu uygulaması. Uygulamamızı beğendiyseniz lütfen puan verin, daha fazla kişiye ulaşmasına aracı olun.
Veri kaynağı: Google Services
Teşekkürler
AndroTurk (havadurumu@androturk.com)

İlk Yardım - Acil Telefonlar İlk Yardım - Acil Telefonlar v1.2

İlk yardım uygulaması kaza ve önemli sağlık sorunları karşılaştığınızda yapmanız gerekenleri özetleyen bölümlerden oluşur. Bilkent Üniversitesi Sağlık merkezinin web sitesinden derlenmiştir. Reklamsız ve kazanç hedeflemeyen uygulamamızdan daha fazla kişinin yararlanması için lütfen puan veriniz. Sevgiler, Androturk.

Syndiquer le contenu