mlendl's account

Connexion utilisateur

Developer information

Facebook: 
Miroslav Langer

mlendl's applications

DONOVALY cyklo DONOVALY cyklo v5.2.7

MTB cyklotrasy na Donovaloch pre tých, ktorí radi obdivujú krásy prírody zo sedla bicykla. Donovaly ponúkajú veľa značených cyklotrás pre horské aj trekingové bicykle, ako i možnosti pre rodiny s deťmi.

HOREHRONIE cyklo HOREHRONIE cyklo v5.2.7

MTB cyklotrasy na Horehroní pre tých, ktorí radi obdivujú krásy prírody zo sedla bicykla. Horehronie ponúka veľa značených cyklotrás pre horské aj trekingové bicykle, ako i možnosti pre rodiny s deťmi.

SLOVENSKO mtb SLOVENSKO mtb v5.2.7

MTB cyklotrasy pre všetkých nadšencov horskej cyklistiky, ktorí radi bicyklujú v slovenských horách. Obsahuje viac ako tri desiatky trás v rôznych pohoriach.

TERCHOVÁ cyklo TERCHOVÁ cyklo v5.3.3

MTB cyklotrasy v Terchovej a okolí pre tých, ktorí radi obdivujú krásy prírody zo sedla bicykla. Terchová ponúka veľa značených cyklotrás pre horské aj trekingové bicykle, ako i možnosti pre rodiny s deťmi. Cyklotrasy začínajú aj končia v obci Terchová.

World Maps Browser World Maps Browser v2.8.2

Worldwide interactive topographical maps of many countries - online & offline. Designed for hikers, bikers, moto-bikers, travelers, adventurers and for everyone, who needs perfect maps specially for outdoor activities.

Syndiquer le contenu